O Kancelarii

Agnieszka Światłoń

 

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

 

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2015 roku obroniła pracę magisterską pt. „Prawa pacjenta w świetle europejskich standardów praw człowieka” pod kierunkiem naukowym prof. UR, dr hab. Elżbiety Dyni, uzyskując ocenę bardzo dobrą.

 

Podczas studiów aktywnie uczestniczyła w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Poland (The European Law Students’ Association POLAND), pełniąc tam funkcję Dyrektora ds. Programu Praw Człowieka.

 

Aplikację adwokacką odbyła w Krakowie.

 

Absolwentka studiów podyplomowych prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Katedrze Prawa Karnego UJ na kierunku „Prawo Karne Skarbowe i Gospodarcze”.

 

Adwokat Agnieszka Światłoń działa na rynku usług prawniczych od 2014 roku i posiada wszechstronną praktykę w doradzaniu oraz reprezentowaniu Klientów indywidualnych i korporacyjnych. W trakcie odbytej aplikacji adwokackiej zdobywała bogate doświadczenie i kompetencje, współpracując z najlepszymi adwokatami oraz kancelariami adwokackimi w Krakowie.

Swoje bogate doświadczenie w świadczeniu porad i pomocy prawnej przekładam na jakość wykonywanych przeze mnie usług. Dzięki temu mogę zapewnić moim Klientom profesjonalną obsługę prawną na każdym poziomie oraz zagwarantować im pełną gwarancję dyskrecji i bezpieczeństwa ich interesów.

 

W ramach prowadzonej przeze mnie działalności zapewniam kompletną obsługę prawną obejmująca działania z zakresu:

  • sporządzania i analizowania dokumentów (pisma przedprocesowe i procesowe, pozwy, wnioski, umowy, regulaminy);
  • doradztwa prawnego;
  • reprezentowania w postępowaniu przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

 

 

W celu uzyskania porady prawnej lub obsługi problemu prawnego zapraszam do kontaktu.