Prawo i postępowanie karne

Prawo karne jest jedną z ważniejszych dziedzin prawa, która określa jakie zachowania naruszające normy postępowania zostają uznane za czyny karalne, jakie są zasady pociągania sprawców takich czynów do odpowiedzialności karnej i jakie kary lub inne środki mają być stosowane wobec sprawców czynów karalnych.

Udział obrońcy i pełnomocnika w sprawach karnych wymaga znajomości przepisów kodeksu postępowania karnego oraz umiejętności ich interpretacji. W takim wypadku dobry adwokat jest na wagę złota. Pomoże on uniknąć stresu związanego z postępowaniem przygotowawczym przed organami ścigania jak i z obroną w postępowaniu karnym przed sądem. Pomoc prawna zasięgnięta w godnej zaufania kancelarii prawnej to gwarancja sukcesu.

 

Jedynie prawnik, który posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w prawie karnym może świadczyć najlepszą pomoc swojemu klientowi.

 

Kancelaria Adwokacka jest do Państwa dyspozycji w zakresie prowadzenia spraw z zakresu prawa karnego. Jestem adwokatem ze znacznym doświadczeniem oraz pasją do wykonywanego zawodu. Zaangażowanie w pomoc prawną jest dla mnie priorytetem.

 

Co oferuję:

W zakresie postępowania karnego mogą Państwo liczyć na wsparcie adwokata w kwestiach:

  • kompleksowej obrony w postępowaniu karnym,
  • wsparcia w postępowaniu karnym wykonawczym,
  • reprezentowania praw osób pokrzywdzonych,
  • przygotowania i sporządzenia pism procesowych, apelacji, zażaleń oraz wszelkich dokumentów niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia sprawy,
  • udzielania porad prawnych,
  • fachowego i merytorycznego wsparcia adwokata na różnych etapach prowadzonej sprawy,
  • pełnej dyskrecji.

 

Wstępne czynności bardzo często decydują o wyniku postępowania karnego i dalszym przebiegu procesu. Dlatego niezwykle ważne jest, aby już na samym początku udać się do kancelarii prawnej i skorzystać z pomocy adwokata.  Jako prawnik zajmę się z pełnym zaangażowaniem Państwa sprawą, nawet jeśli interesuje Państwa tylko porada prawna.

 

 

Jeśli mają Państwo więcej pytań dotyczących prawa karnego zachęcam do kontaktu telefonicznego i mailowego.