PRZYKŁADY ZARZUTÓW W APELACJI KARNEJ

Przedmiotem niniejszego wpisu jest mój e-book „Przykłady zarzutów w apelacji karnej”.

Dowiesz się z niego:

  • skąd pomysł na taki produkt?
  • do kogo e-book jest skierowany?
  • w czym ten produkt może pomóc?

SKĄD POMYSŁ NA PRODUKT ELEKTRONICZNY?

Pomysł stworzenia e-booka o przykładach zarzutów w apelacji karnej powstał ze względu na chęć pomocy osobom przystępującym do egzaminu zawodowego jak też osobom, które na co dzień nie poruszają się w obszarze prawa karnego i nie mają wiedzy czy też umiejętności do stawiania zarzutów w apelacji w sprawach karnych.

E- book ten to nie tylko same przykłady zarzutów apelacji, ale także zwracam w nim uwagę na konieczne podstawy, które muszą znaleźć się w tym środku odwoławczym.

Znajdziesz w nim także przykłady wniosków.

DLA KOGO JEST E-BOOK?

Moim celem było stworzenie e-booka dla prawników, aplikantów  przystępujących do egzaminu zawodowego ale także dla osób, które po prostu chcą nauczyć się pisać apelację karną.

Myślę, że właśnie tym osobom przyda się najbardziej.

W CZYM MOŻE POMÓC E-BOOK?

Mój e-book jest oparty na mojej praktyce zawodowej w obszarze prawa karnego. Nie jest żadnym wzorem, który koniecznie należy stosować. Ale na pewno zawiera przydatne przykłady, które pozwolą na sprawniejsze sporządzanie apelacji karnej.

Tworząc więc ten produkt starałam się pomóc Ci w opanowaniu podstaw, na których dalej będziesz mógł samodzielnie opracowywać apelacje w sprawach karnych.